Albioni väravad

Albioni väravad

Autor: Kerli Altmart

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.90€
Osta
Apollo
2.49€
Osta
Kas olete kunagi tundnud, et soovite lihtsalt ära kaduda ja muutuda nähtamatuks? "Albioni väravad", Kerli Altmarti sulest, viib teid Katrina elu sügavustesse, kus just sellised tunded on igapäevased. See raamat räägib loo naisest, kes on kogenud elus sellist vägivalda, mis on jätnud sügava jälje tema enesehinnangule ja minapildile. Katrina igapäevane soov on olla märkamatu, et vältida tähelepanu ja võimalikku valu, mis kaasneb teiste pilkudega.

Kuidas aga toime tulla, kui sinu elu on justkui kahe maailma vahel – ühes oled sa lihtsalt vari, osa tapeedist, ja teises elad läbi oma kujutluste ja raamatute? Kerli Altmarti teos pakub põnevat süžeeliini, kus peategelane Katrina avastab endas uue jõu, mis hakkab tasapisi kosuma ja talle märku andma, et on olemas ka teistsugune elu, kus ta võib olla enamat kui lihtsalt taust.

"Albioni väravad" ei ole lihtsalt romaan, see on teekond eneseleidmise ja isikliku jõu avastamiseni, mis on peidus meie kõigi sees, ootamata õiget hetke, et avalduda. Kui otsite sügavat ja mõtlemapanevat lugemist, mis käsitleb inimhinge keerukust ja eneseületamise võimalikkust, siis on see teos just teile. Kerli Altmarti kirjutatud sõnad ei jäta teid kindlasti külmaks, vaid puudutavad ja innustavad teid leidma oma sisemist jõudu ja väravaid uutele võimalustele.