ALICE IMEDEMAAL CD

ALICE IMEDEMAAL CD

Kategooria: Lastekirjandus
2000 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
"ALICE IMEDEMAAL CD" on klassikaline lugu, mille on kirjutanud Lewis Carroll ja mida loeb eesti kuulajatele armastatud näitleja Tõnu Aav. See on lugu noorest tüdrukust nimega Alice, kes kukub küülikuurgu ja satub Imedemaale, kus kohtub mitmesuguste kummaliste ja meeldejäävate tegelastega. Tõnu Aav, kelle hääl on paljudele eestlastele tuttav ja armastatud, toob loo tegelased ellu oma ainulaadse esitusega, mis muudab kuulamiskogemuse veelgi nauditavamaks.

Kui olete kunagi unistanud sukeldumisest fantaasiarikkasse maailma, kus loogika on paindlik ja seiklused ootavad igal sammul, siis "ALICE IMEDEMAAL CD" on teie jaoks ideaalne valik. Tõnu Aav'i hääle võlu ja Carroll'i ajatu loo võlu ühinevad, et pakkuda teile unustamatut kuulamiselamust.

Kas olete valmis kohtuma Uinuva Hiire, Naerukassi ja Hullu Kübarseppaga? Avastage Imedemaa saladused ja laske end kaasa haarata sellest fantastilisest loost, mida vahendab teile üks Eesti teatri suurkujusid. "ALICE IMEDEMAAL CD" on teie võimalus kogeda klassikalist muinasjuttu täiesti uuel moel.