ALICE IMEDEMAAL. PUSLERAAMAT

ALICE IMEDEMAAL. PUSLERAAMAT

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.47€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Lase oma kujutlusvõimel lennata ja sukeldu koos Alice'iga tema imelisse ja pöörasesse maailma, kus ootavad ees viis kaasahaaravat puslet. "Alice Imedemaal. Pusleraamat" viib sind läbi klassikalise loo, mida saad ise aktiivselt kaasa ehitada, pannes kokku kuuest tükist koosnevaid värvikirevaid puslepilte. See raamat on eriline just oma tugevate papist lehtede ja selgete trükitähtedega, mis teevad lugemise ja puslede kokkupaneku lihtsaks ning nauditavaks.

Kuid olge ettevaatlikud – see raamat on mõeldud suurematele lastele. Väikeste detailide tõttu ei ole see sobilik alla kolmeaastastele lastele, kuna need võivad kujutada lämbumisohtu. Hoidke oma pisikesi turvaliselt ja valige neile vanusele vastavaid raamatuid ja mänguasju.

"Alice Imedemaal. Pusleraamat" on suurepärane viis arendada lapse peenmotoorikat ja ruumilist mõtlemist, pakkudes samal ajal põnevat ja kaasakiskuvat lugemiselamust. See on raamat, mis ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid ka õpetlikku ajaviidet, aidates lastel sõnade maailmaga tutvust teha. Pane pusled kokku ja avasta, millised seiklused Alice'i Imedemaal ees ootavad!