Allani naine

Allani naine

Kirjastus: KULDSULG KIRJASTUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2009 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Osta
Kas olete kunagi unistanud Aafrika metsikust loodusest ja seiklustest, mis panevad teie südame kiiremini põksuma? "Allani naine" viib teid just sellisele teekonnale koos noore jahimehe Allan Quatermainiga, kelle tegemised on varemgi lugejaid paelunud. Allan ei ole tavaline kangelane – tema julgus ja osavus jahil on legendaarsed, kuid selles loos saab ta endale ka ebatavalise liitlase.

Indabazim, suulude hõimu austatud nõid ja ravitseja, saab Allanile lähedaseks sõbraks. Nende ühised seiklused Aafrika sügavates džunglites on täis põnevust ja ohtu, kus Indabazim'i müstilised võimed on rohkem kui korra noore jahimehe elu päästnud. See on lugu, mis tõestab, et tõeline sõprus ei tunne piire ega kultuurilisi erinevusi.

Kuid "Allani naise" südames on ka lummav armastuslugu. Allan kohtub Carsoni-nimelise inglasega, kes on tsivilisatsiooni pahede eest varjule pugenud. Carsoni kaunis tütar Stella võlub Allanit esimesest silmapilgust ja nende vahel süttib kirglik leek. Nende armastuslugu toimub Aafrika hingematval taustal, kus loodus on veel puutumata ja ilu on toor ning vahetu.

Raamatu autor on loonud maailma, mis on sama värvikirev ja ettearvamatu kui Aafrika maastik ise. Kui otsite põgenemist argipäevast ja soovite tunda adrenaliini oma veenides, siis "Allani naine" on teie jaoks ideaalne kaaslane. Avastage Aafrika imelisi maastikke ja kogege seiklusi, mis panevad teie fantaasia lendama. Kas olete valmis sukelduma Allan Quatermaini maailma?