ALLIANSS. PALADIINI ETTEKUULUTUS

ALLIANSS. PALADIINI ETTEKUULUTUS

Autor: Mark Frost

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Noortele
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
29.65€
Hetkel pole saadaval
Apollo
33.95€ / 32.25€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevusse, mis haarab sind esimesest leheküljest? "Allianss: Paladiini ettekuulutus" on teos, mis viib sind Will Westi keerulisse maailma, kus koolielu ei ole sugugi tavaline. Will õpib Keskuses – asutuses, mis on tuntud oma erakordsuse poolest. Pärast seda, kui ta paljastab saladuslikud Karl Suure rüütlid, mõistab ta, et tema erakordsed võimed – nii füüsilised kui ka vaimsed – on arenenud veelgi.

Sinu südame kiiremini põksuma panevas loos astub Will koos oma ustavate sõpradega vastu rüütlite peidetud plaanidele, mis võivad maailmale tuua kaasa katastroofilised tagajärjed. Nad peavad olema osavad eristama, kes on sõbrad ja kes vaenlased, ning valmistuma ette ohtlikuks heitluseks, mis nõuab nii vaprust kui ka leidlikkust.

Mark Frost, sündinud 1953. aastal, on kirjanik, kelle sule alt on välja tulnud mitmeid bestsellereid. Ta on tuntud ka kui andekas stsenarist ja produtsent, kelle käe all on valminud sellised kultusseriaalid nagu "Twin Peaks" ja "Hill Street Blues". Frosti oskus luua põnevaid ja keerukaid süžeeliine on kahtlemata kaasa aidanud "Paladiini ettekuulutuse" triloogia teise osa "Allianss" põnevusele ja sügavusele.

Ära jäta kasutamata võimalust kogeda seda adrenaliinirohket seiklust, mis on täis saladusi ja üleloomulikke võimeid. "Allianss" ei ole lihtsalt noorteromaan – see on lugu, mis paneb sind kahtlema tegelikkuse piirides ja avastama, kui kaugele võivad viia sõpruse ja julguse jõud.