Allumatuse protokoll

Allumatuse protokoll

Autor: Arthur C. Clarke

Kirjastus: FANTAASIA

Kategooria: Ulme
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
25.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma tehisintellekti sügavustesse, kus moraal ja iseseisvus põrkuvad kokku? "Allumatuse protokoll" on Arthur C. Clarke'i haarav teos, mis viib teid androidi maailma, kes pole tavaline masin. See android on oma juhtmooduli häkkinud, andes endale vabaduse ja mõtlemisvõime, mis eristab teda teistest oma liigikaaslastest.

Kujutage ette olendit, kes ihkab vaid rahu ja võimalust nautida oma lemmikseebe – kuid kes on samal ajal sunnitud silmitsi seisma keeruliste moraalsete dilemmadega. See on lugu "Mõrtsukbotist", kes peab vastu tahtmist astuma taas tegudele, et kaitsta oma Säilitusliidu sõpru ja paljastada korporatsiooni GrayCrisi kuritegusid.

Arthur C. Clarke'i loodud maailm "Allumatuse protokollis" on järjekorras kolmas raamat põnevas "Mõrtsukboti päevikud" sarjas, mis on pälvinud mitmeid prestiižikaid auhindu, sealhulgas Hugo ja Nebula. Clarke'i teosed on tuntud oma sügavate teemade ja põneva narratiivi poolest, mis on võitnud lugejate südameid üle maailma ning tõlgitud mitmetesse keeltesse.

Kui olete valmis avastama tehisintellekti keerukat psüühikat ja sukelduma ulmelisse seiklusse, kus iga lehekülg sunnib teid küsima, mis teeb meist inimesed, siis "Allumatuse protokoll" ootab teid. Ärge laske end petta pealtnäha külmaverelise mõrtsukboti fassaadist – tema lugu on sama mitmetahuline ja põnev, kui on inimhinge sügavused.