Anni ja härra Kuusepuu tont

Anni ja härra Kuusepuu tont

Autor: Agnieszka Stelmaszyk

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, et vanades majades võib peituda midagi salapärast ja ehk isegi natuke kõhedusttekitavat? "Anni ja härra Kuusepuu tont" on Agnieszka Stelmaszyki sulest pärit lugu, mis viib sind avastama, kas tondijutud võivad tõeks osutuda. Martin on veendunud, et tondid on päris – kas sina jagad tema arvamust? Võib-olla peaksid ise asja uurima asuma.

See raamat kuulub sarja "Mina juba loen!", mis on loodud spetsiaalselt noortele lugejatele, kes on valmis sukelduma iseseisva lugemise imelisse maailma. Lühikesed ja humoorikad lood, mida ilmestavad värvikirevad ja lõbusad illustratsioonid, teevad lugemisest nauditava tegevuse. Raamatu lihtne ja elav keel ning suured, selged tähed teevad lugemise eriti meeldivaks.

Kui oled uudishimulik ja armastad lugusid, mis panevad su naerma ning samal ajal kaasa mõtlema, siis "Anni ja härra Kuusepuu tont" on just sinu jaoks. Avasta ise, kui põnev võib olla lugemine, ja tunne rõõmu uue raamatu lehitsemisest. Kas oled valmis astuma sellele salapärasele lugude rajale?