ÄRA UNUSTA MIND

ÄRA UNUSTA MIND

Autor: Helju Pets

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
1.99€
Osta
Kui oled juba tuttav Helju Petsi südantsoojendava romaaniga "Meelespead", siis on sul kindlasti hea meel kuulda, et lugu jätkub. "Ära unusta mind" viib meid tagasi armastatud tegelase Ede teekonnale, kes astub julge sammu Hiiumaa turvalisest sadamast pealinna Tallinna suurejoonelisse ja keerulisse maailma.

Ede, kes on oma kodukülast lahkunud, leiab end silmitsi uute väljakutsetega, mis panevad proovile tema iseloomu ja väärtushinnangud. See on lugu eneseleidmisest, kus iga päev võib tuua nii murepilvi kui ka päikesepaistet. Ede elu keerdkäigud ei jäta sind kindlasti külmaks, sest tema armumised ja elu õppetunnid on midagi, millega paljud lugejad suudavad samastuda.

Romaan ei piirdu ainult Ede noorusaastatega, vaid jälgib tema elu läbi aastakümnete, pakkudes pilguheitu nii tema sisemistele heitlustele kui ka ajastu vaimule, mis ulatub kuni 1990ndate aastate muutuste tuulteni. "Ära unusta mind" on kaasahaarav ja emotsionaalne lugemine, mis ei jäta sind kindlasti ükskõikseks.

Kui oled valmis sukelduma ajaloo keerdkäikudesse ja tunnetama, kuidas on kasvada ja leida oma koht maailmas, siis on "Ära unusta mind" just see raamat, mida sa otsid. See on lugu, mis räägib ajatutest teemadest – armastusest, eneseleidmisest ja püüdlusest õnne poole. Võta aega, et kaasa elada Ede loole, mis on ühtaegu nii isiklik kui ka universaalne.