Arbuus ja melon aias ja põllul

Arbuus ja melon aias ja põllul

Autor: Tiina Paasik

Kirjastus: OTTO WILHELM OÜ

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.90€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, et sinu koduaeda võiks kaunistada lopsakad arbuusi- ja melonitaimed? Eesti kliima võib tunduda nende eksootiliste viljade kasvatamiseks ebasobiv, kuid Tiina Paasiku raamat "Arbuus ja melon aias ja põllul" tõestab vastupidist. See praktiline käsiraamat on varustatud rohkete fotodega ning juhatab sind samm-sammult läbi kogu protsessi, alates peenra ettevalmistamisest kuni magusate viljade koristamiseni.

Tiina Paasik, kes on Räpina aianduskooli köögiviljanduse õpetaja ja kogenud talunik, jagab oma aastatepikkust kogemust, kuidas kasvatada arbuuse ja meloneid Eestis. Tema kodupõllul valminud viljad on tõestuseks, et kohalikus kliimas kasvatatuna võivad need viljad olla isegi magusamad ja mahlakamad kui kaugelt toodud importkaup.

Autor kutsub sind üles käsitlema seda raamatut kui konspekti tema isiklikest kogemustest ja teadmistest. Kui oled väsinud vesistest importarbuusidest ja igatsed tõelist maitseelamust, siis on see raamat just sinule. Õpi, kuidas tuua eksootilist hõngu oma aeda ja nautida oma kasvatatud arbuuside ning melonite rikkalikku maitset. Miks mitte proovida midagi uut ja põnevat oma aias sel hooajal?