Arendav värvivihik (ahv)

Arendav värvivihik (ahv)

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.40€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Avasta koos lapsega "Arendav värvivihik (ahv)", mis on loodud selleks, et pakkuda noortele mõistustele põnevat ja harivat tegevust. See vihik on täis mitmekülgseid tegevusi, alates värvimisest kuni labürintide lahendamiseni, erinevuste otsimiseni, varjude ära arvamiseni, punktide ühendamiseni ja poolikute piltide lõpetamiseni. Iga lehekülg on mõeldud selleks, et äratada ja toita Sinu lapse loovust, aidata kaasa tema loogilise mõtlemise, keskendumisvõime ja peenmotoorika arengule.

See värvivihik ei ole lihtsalt ajaviide – see on hoolikalt koostatud töövahend, mis aitab Sinu lapsel õppida läbi mängu. Läbi värvide ja joonte maailma avaneb võimalus avardada lapse silmaringi ja arendada tema oskusi lõbusal ja kaasahaaraval viisil. Olgu Sinu laps alles väikeste sammudega avastaja või juba kogenud värvimeister, "Arendav värvivihik (ahv)" pakub väljakutseid igale tasemele.

Kui otsid tegevust, mis ühendab endas nii haridusliku väärtuse kui ka lõbu, siis see värvivihik on ideaalne valik. Lase oma lapse fantaasial lennata ja toeta tema arengut läbi kunsti ja mängu. "Arendav värvivihik (ahv)" on Sinu lapse teejuht loomingulisse maailma, kus iga värvitud leht on samm edasi tema isiklikus arengus.