Arendav värvivihik (kiikhobu)

Arendav värvivihik (kiikhobu)

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.49€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Avasta lõbus ja hariv maailm "Arendava värvivihiku (kiikhobu)" lehekülgedel, mis on loodud spetsiaalselt laste loovuse ja mõtlemisoskuse ergutamiseks. See värvikirev töövihik pakub sinu lapsele rohkelt tegevusi, alates värvimisest kuni nuputamisülesanneteni. Laps saab rännata läbi keerukate labürintide, avastada peidetud varje, tuvastada sarnaseid loomi, ühendada numbreid punkt-punktilt joonistusteks ning isegi lahendada lihtsamaid matemaatikaülesandeid.

Iga tegevus on hoolikalt valitud, et toetada sinu lapse arengut, aidates kaasa tema kujutlusvõime, loogilise mõtlemise, keskendumisvõime ja peenmotoorika arengule. Need mängulised ülesanded mitte ainult ei paku meelelahutust, vaid on ka väärtuslikuks abivahendiks õpioskuste arendamisel.

Kasuta võimalust, et veeta kvaliteetaega oma lapsega, juhendades ja julgustades teda uute oskuste omandamisel. "Arendav värvivihik (kiikhobu)" on suurepärane vahend, mis toob õppimisse rõõmu ja värvi. See on ideaalne kingitus igale uudishimulikule ja loovale lapsele, kes armastab avastada maailma läbi mängu ja kunsti.