Arendav värvivihik (kilpkonn)

Arendav värvivihik (kilpkonn)

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.30€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Avastage põnevat maailma, mis ootab teie last "Arendava värvivihiku (kilpkonn)" lehekülgedel. See pole lihtsalt värviraamat – see on teekond, kus iga lehekülg pakub uusi väljakutseid, mis panevad proovile lapse loovuse ja mõtlemisoskuse. Vihik on täis elavat ja kaasahaaravat sisu, mis on loodud selleks, et pakkuda teie lapsele harivat meelelahutust.

Teie laps saab sukelduda värviküllasesse maailma, kus ootavad ees mitmekülgsed tegevused. Värvimine on vaid jäämäe tipp – lisaks saab laps rännata läbi keerukate labürintide, otsida peidetud erinevusi, ühendada numbreid punktist punktini, lahendada lihtsustatud matemaatikaülesandeid ning lisada oma loomingulise puudutuse poolikutele piltidele. Need tegevused on hoolikalt valitud, et toetada teie lapse arengut mitmel rindel.

Kas teadsite, et sellised ülesanded nagu labürindis orienteerumine ja erinevuste leidmine aitavad arendada lapse tähelepanuvõimet ja probleemilahendusoskusi? Või et punktide ühendamine ja piltide lõpetamine ei arenda mitte ainult lapse peenmotoorikat, vaid ka tema ruumilist taju? "Arendav värvivihik (kilpkonn)" on loodud spetsiaalselt selleks, et toetada neid olulisi oskusi lõbusal ja kaasahaaraval viisil.

Iga lehekülg vihikus on loodud armastuse ja tähelepanuga, et pakkuda teie lapsele rõõmu ja arengut. See on ideaalne kaaslane vihmasteks pärastlõunateks või rahulikeks hetkedeks kodus, aidates teie lapsel arendada vajalikke oskusi mängulises keskkonnas. Võtke aega ja nautige koos lapsega seda värvi- ja tegevusrohket seiklust, mis on peidus "Arendava värvivihiku (kilpkonn)" lehekülgedel.