Arendav värvivihik (kutsikas)

Arendav värvivihik (kutsikas)

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Avastage koos lapsega "Arendav värvivihik (kutsikas)", mis on loodud selleks, et pakkuda teie väikesele seiklejale põnevaid tegevusi ja kauneid illustratsioone. See mitmekülgne vihik on täis lõbusaid väljakutseid, mis ootavad teie lapse loovust: alates värvikirevatest piltidest kuni nuputamist nõudvate labürintide ja erinevuste otsimiseni. Laps saab katsetada oma oskusi punktide ühendamisel, proovile panna oma matemaatikateadmised lihtsate ülesannetega ning arendada oma kunstilist poolt, viies lõpule poolikud pildid.

See vihik ei ole lihtsalt meelelahutus – see on teie lapse arengu toetaja. Värvimine ja ülesanded on hoolikalt valitud, et aidata kaasa lapse kujutlusvõime kasvule, loogilise mõtlemise arengule, keskendumisvõime tugevdamisele ning peenmotoorika oskuste lihvimisele. Lapse areng on tähtis, ja "Arendav värvivihik (kutsikas)" on suurepärane vahend selle toetamiseks läbi mängulise tegevuse.

Kas olete valmis avastama, kuidas lõbusad tegevused võivad teie lapse arengule kaasa aidata? Haarake kätte värvilised pliiatsid ja sukelduge koos lapsega "Arendav värvivihik (kutsikas)" maailma, kus iga lehekülg on uus võimalus õppida ja areneda.