Arendav värvivihik (kuumaõhupall)

Arendav värvivihik (kuumaõhupall)

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Kas otsite loomingulist tegevust oma lapsele, mis oleks lõbus ja arendav üheaegselt? "Arendav värvivihik (kuumaõhupall)" on just see, mida vajate. See pole pelgalt tavaline värviraamat – see on teekond, mis viib teie lapse läbi värvikireva maailma, kus iga lehekülg on uus seiklus.

Sinu laps saab sukelduda värvide maailma, kuid see on alles algus. Vihikus ootavad ees põnevad labürindid, mis nõuavad keskendumist ja ruumilist mõtlemist, erinevuste leidmise ülesanded, mis teritavad tähelepanu, ning punktide ühendamise mängud, mis toovad esile peidetud kujundeid ja pilte. Lisaks on vihikusse peidetud ka lihtsad matemaatikaülesanded, et arendada lapse arvutamisoskust, ning poolikud pildid, mis ootavad lõpetamist ja loovat puudutust.

Iga tegevus on kujundatud eesmärgiga toetada sinu lapse arengut. Värvimine aitab parandada käe ja silma koostööd ning arendab peenmotoorikat, samal ajal kui mõistatused ja ülesanded ergutavad kujutlusvõimet ja loogilist mõtlemist. See vihik on suurepärane vahend, et aidata sinu lapsel arendada keskendumisvõimet ja probleemide lahendamise oskusi lõbusal ja kaasahaaraval viisil.

"Arendav värvivihik (kuumaõhupall)" on loodud selleks, et pakkuda harivat meelelahutust ja toetada lapse arengut varases eas. Kui soovid, et sinu laps veedaks aega arendavate tegevustega, mis on samal ajal ka lõbusad, siis see vihik on ideaalne valik. Võta hetk, et üheskoos lapsega avastada, õppida ja luua – see võib olla teie ühine aeg, mis tugevdab teievahelist sidet ja toetab lapse kasvamist.