ÄRGE TEHKE AINULT SEDA, MIDA KÄSTAKSE! TEHKE SEDA, MIS VAJA

ÄRGE TEHKE AINULT SEDA, MIDA KÄSTAKSE! TEHKE SEDA, MIS VAJA

Autor: Bob Nelson

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Eneseabi
2003 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.14€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas oma tööelus samm eespool olla, tehes rohkem kui sinult oodatakse? Bob Nelsoni teos "Ärge tehke ainult seda, mida kästakse! Tehke seda, mis vaja" on justkui teejuht proaktiivsuse maailma, mis aitab sul näha võimalusi enne, kui keegi teine neid märkab.

Bob Nelson, kes on juhtimiskoolituste ja konsultatsioonide alal tunnustatud ekspert ning Nelson Motivation, Inc. juhtivfiguur, jagab oma raamatus väärtuslikke teadmisi ja praktilisi nõuandeid. Ta õpetab, kuidas oma tööd nauditavamaks muuta ning kuidas need muudatused võivad kaasa aidata terve ettevõtte edule.

Kui soovid oma töökeskkonnas positiivseid muutusi esile kutsuda ja saada inimeseks, kes ei oota käsklusi, vaid tegutseb initsiatiivikalt, siis on see raamat just sulle. Bob Nelson aitab sul mõista, kuidas oma tööalast potentsiaali maksimaalselt ära kasutada, pakkudes samas ka praktilisi näpunäiteid, kuidas oma ideid edukalt rakendada.

Loe ja avasta, kuidas saada tööl tõeliseks muutuste eestvedajaks, kes ei piirdu ainult etteantud ülesannetega, vaid otsib pidevalt võimalusi, kuidas asju paremini teha. Bob Nelsoni "Ärge tehke ainult seda, mida kästakse! Tehke seda, mis vaja" on sinu võimalus avardada oma tööalaseid horisonte ja saavutada suuremat rahulolu ning edu.