Armastan sind

Armastan sind

Autor: Rain Siemer

Kirjastus: SKYMARKET OÜ

Kategooria: Muud kinkeraamatud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Kas otsid midagi erilist, et oma tundeid väljendada? Rain Siemeri "Armastan sind" on südamlik ja liigutav kingitus nii endale kui ka lähedasele inimesele. See raamat on täis tsitaate ja mõtisklusi, mis aitavad sõnastada seda kirjeldamatut tunnet, mida me armastuseks kutsume.

Kui oled kunagi tundnud, kuidas armastus paneb su südame kiiremini põksuma, kuid sõnad ei taha kuidagi huulilt tulla, siis "Armastan sind" pakub sulle sõnu, mida jagada. See on ideaalne viis näidata oma kallimale, kui palju ta sulle tähendab, olles samas kaunis meenutus armastuse igavikulisusest.

Erich Maria Remarque on öelnud: "Armastada... See tähendab kedagi, kellega sa vanaduspäevi tahad veeta? Sellest ei tea ma midagi. Armastus tähendab kedagi, kelleta ei saa elada. Seda ma tean." Need sõnad kajastavad raamatu sügavat essentsi, pakkudes igale lugejale võimalust leida enda jaoks see õige viis armastust väljendada.

"Armastan sind" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on sild südamete vahel, mis aitab ületada sõnade puudumisest tekkivaid tühimikke. See on täiuslik kingitus, mis räägib rohkem kui tuhat sõna, ja võib-olla just see, mida sa oled otsinud, et oma tundeid näidata.