Armastus Hispaania moodi

Armastus Hispaania moodi

Autor: Elena Armas

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne romantika
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
26.99€
Osta
„Armastus Hispaania moodi” - Elena Armas

Kui otsid romantilist lugu, mis on täis särtsu ja keemiat, siis Elena Armase „Armastus Hispaania moodi” on just see, mida vajad. Catalina Martín on sattunud keerulisse olukorda – ta vajab kaaslast oma õe pulma Hispaaniasse. Tema väike valge vale ameeriklasest kallima kohta on kontrolli alt väljunud ning nüüd ootavad kõik, kaasa arvatud tema eks ja tolle pruut, innukalt uue mehega kohtumist.

Catalinal on ainult neli nädalat aega, et leida keegi, kes oleks nõus tema mänguga kaasa minema. Lend New Yorgist Hispaaniasse pole lühike ning Lina lärmakat perekonda pole lihtne petta. Siin astub mängu Aaron Blackford – Lina pikk, kena ja üleolev kolleeg. Catalina ei suuda leida tüütumat ja ärritavamat meest, kuid ta on väljapääsmatus olukorras. Pulmapäev läheneb ning Aaron tundub olevat parim valik. Lina hakkab mõistma, et ehk Aaron polegi päriselus nii kohutav kui kontoris.

Helen Hoang on öelnud: „Kõik, mida ühest armastusloost soovida, on siin olemas.” Publishers Weekly lisab: „Armase romaan säriseb keemiast.” Business Insider kiidab: „Täiuslik tempo, vaimustavad tegelased ja kadestamisväärne keemia nende vahel.” Elle kirjeldab seda kui „Romantikat, komöödiat ja õige pisut riivatust.” Daily Mail nimetab seda „Värskeks, naljakaks ja äärmiselt nauditavaks.” POPSUGAR aga tituleerib Armase „Vastupandamatute armastuslugude meistriks.”

Kui sa soovid sukelduda lummavasse armastusloosse, mis on täis huumorit, keemiat ja ootamatuid pöördeid, siis „Armastus Hispaania moodi” on just see raamat, mida otsid.