Armastus kui ookean

Armastus kui ookean

Autor: Jacqueline Bedford

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Kaasaegne romantika
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Kas olete kunagi tundnud, et soovite oma elu juhtohjad enda kätte võtta ja avastada, mida tulevik teile varuks on? "Armastus kui ookean", autoriks Jacqueline Bedford, on lugu noorest prantsuse naisest nimega Sophie, kes on just lõpetanud ülikooli ja otsustab astuda sammu iseseisvuse poole, vabanedes ema range kontrolli alt.

Sophie seiklus algab ootamatult, kui ta otsustab teha üllatusvisiidi oma poiss-sõbrale Ameerikas, kes püüab seal muusikuna läbi lüüa. Kuid kui ta jõuab kohale, avastab ta, et tema armastatu süda kuulub juba teisele. Selle asemel, et alla anda, otsustab Sophie jääda Los Angelesse, kus ta leiab tööd lapsehoidjana ühe noore lesestunud miljonäri juures.

Sophie teekond on täis väljakutseid, kuna ta peab navigeerima läbi rivaalitsemise ja salasepitsuste, mis ähvardavad tema uut elu varjutada. Kuid südameasjades ei ole kunagi midagi lihtsat. Kas Sophie suudab oma südame uuesti avada ja mõista, et tõeline õnn võib olla vaid ühe otsuse kaugusel?

Kui otsite südamlikku lugu, mis räägib eneseleidmisest, armastusest ja andestamisest, siis "Armastus kui ookean" võib olla just see raamat, mida teie hing ihkab. Sophie lugu on inspiratsiooniks kõigile, kes on kunagi unistanud uuest algusest ja on valmis võtma riske, et leida oma õnne. Kas olete valmis sukelduma sügavale selle emotsionaalse loo lainetesse?