ARMASTUSE LAUL

Kirjastus: ERSEN

2006 aasta

Rahva Raamat
2.56€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi unistanud põgenemisest ajaloolise romantika maailma, kus saladused ja kirg käivad käsikäes? "Armastuse Laul" viib teid sügavale 18. sajandi Prantsusmaa südamesse, kus noor ja vapustavalt julge Trina Sherington seisab silmitsi elu suurima väljakutsega.

Trina, kes on sunnitud aitama oma rahalistes raskustes olevat leedi Sheringtoni, leiab end keerulisest olukorrast, kui ta üritab ära kasutada oma hämmastavat sarnasust oma emaga. Tema plaan saada kasu vananeva Clevedoni markii vajadusest nooruse eliksiiri järele on ohus, kui ta satub markii teravmeelse poja tähelepanu alla.

Kui Trina on sunnitud järgnema vihasele markiile läbi maa-aluste vangikongide, mõistab ta, et ei saa mehele tõde avaldada. Kuid Provence'i muinasjutulossis peituvad saladused on veel avastamata ja Trina peab leidma viisi, kuidas oma südameasjadega toime tulla. Kas ta suudab vältida markii poja kahtlustavat pilku ja nautida kirglikku armastust, mis on nii võimas, et muutub nende mõlema jaoks armastuse lauluks?

"Armastuse Laul" on lugu, mis paneb teie südame kiiremini põksuma ja viib teid ajas tagasi, kus armastus ja oht on lahutamatult seotud. Avastage, kuidas Trina navigeerib läbi pettuste, iha ja armastuse keerdkäikude selles põnevas ajaloolises romaanis, mis ei jäta teid ükskõikseks.