Armastusega hoitud

Armastusega hoitud

Autor: Sherryl Woods

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Kaasaegne romantika
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Kas otsite südantsoojendavat lugemist, mis viib teid Virginia maakohtade võlumaailma ja avab armastuse uuesti leidmise võimalused? "Armastusega hoitud", autoriks Sherryl Woods, on lugu, mis haarab teid oma romantilise sarmi ja põneva süžeega.

Ben Carlton, kes on pärit mõjukast ja jõukast Carltonite perekonnast, leiab end Virginia osariigi idüllilistest maapiirkondadest, kus ta püüab toime tulla oma kunstnikuande ja valulike minevikumälestustega. Kui saatuslik kohtumine toob tema ellu kauni galeriiomaniku Kathleen Dugani, hakkab Beni kinnine süda taas tuksuma. Ent kas ta suudab oma minevikuvarjud seljataha jätta ja anda armastusele veel ühe võimaluse?

Kathleen Dugan ei ole huvitatud ainult Beni lummavatest maalidest; ta on võlutud ka nende salapärasest loojast. Ent kas Kathleenil on piisavalt jõudu ja armastust, et aidata Benil paraneda, või on tema haavad liiga sügavad? Destiny, Beni kosjasobitajast tädi, usub, et armastus võib kõik haavad parandada ja on valmis tegema kõik, et need kaks kokku viia.

Kui olete juba tuttav Carltonite perekonna looga läbi esimese raamatu "Rikkuse lummus" ja teise osa "Hindamatu", siis "Armastusega hoitud" pakub teile järgmist peatükki, mis on täis südamevalu, kirge ja lootust. Avastage, kuidas armastus võib leida tee ka kõige raskemates olukordades ja kuidas tõeline side võib paraneda aja ja hoolitsusega.

Kas olete valmis sukelduma Beni ja Kathleeni loo sügavustesse ning avastama, kas saatusel on neile varuks õnnelik lõpp? "Armastusega hoitud" on teie võimalus kogeda armastuse jõudu, mis võib muuta kõike.