Armsad hobused

Armsad hobused

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Kas oled hobuste austaja ja armastad värve maailma tuua? "Armsad hobused" on värvimisraamat, mis pakub sulle 48 lehekülge põnevust ja loovuse vallapäästmist. Avasta galopeerivate, sörkivate ja hüppavate hobuste maailm otse oma kodu mugavusest.

Kujutle end ratsutamas läbi salapäraste metsade, värvipliiatsid või markerid käes, ja lase oma fantaasial lennata. Iga lehekülg kutsub sind sukelduma hobuste võluvasse maailma, kus saad ise otsustada, millised värvid nende graatsiliste loomade elule äratab.

Ja see pole veel kõik – raamatuga on kaasas ka väike üllatus, mis muudab värvimiselamuse veelgi erilisemaks! Pane tähele, et see kingitus ei pruugi sobida alla kolmeaastastele lastele, kuna sisaldab väikeseid osi ja teravaid servi. Samuti võivad kaasasolevad kleepsud jätta pindadele jälgi, seega kasuta neid ettevaatlikult.

"Armsad hobused" ootab sind, et pakkuda rõõmu ja lõõgastust igale hobusearmastajale. Võta hetk iseendale, haara värvipliiatsid ja anna nendele lehekülgedele oma isiklik puudutus. Sinu loominguline teekond algab siit!