ARMSAD LOOMAD. ESIMESED SÕNAD 

ARMSAD LOOMAD. ESIMESED SÕNAD 

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Avasta keelemaailma imet koos raamatuga "Armsad Loomad: Esimesed Sõnad", mis on suurepärane teejuht sõnavara avardamiseks. Sinu ees avaneb värvikirev galerii, kus iga lehekülg on pühendatud erinevatele karvastele ja sulelistele sõpradele, kes on justkui pehmed kaisukaaslased, aga ka neile, kes eelistavad veealust elu.

Raamatu lehekülgedel on peidus väike üllatus – pisike tegelane, kes ootab avastamist. See lisab lugemiselamusele mängulisust ja pakub rõõmu nii väikestele kui ka suurtele lugejatele.

"Armsad Loomad: Esimesed Sõnad" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on interaktiivne seiklus, mis kutsub sind ja sinu lapsi üheskoos uurima ja õppima. Iga sõna ja pilt aitab kaasa lapse keeleoskuse arengule, muutes õppimise lõbusaks ja kaasahaaravaks.

Kas oled valmis leidma peidetud tegelase ja rikastama oma sõnavara? Haara kinni võimalusest avastada koos lapsega loomade imeline maailm ja õppida uusi sõnu, mis aitavad kaasa lapse kõne arengule. "Armsad Loomad: Esimesed Sõnad" on ideaalne valik igale uudishimulikule väikelapsele, kes on valmis avastama sõnade ja piltide maagiat.