ARMSAD LOOMALAPSED. MINU KLEEPSUD

ARMSAD LOOMALAPSED. MINU KLEEPSUD

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Avasta lummavat loomariigi järelkasvu oma kätega! "Armsad Loomalapsed: Minu Kleebisud" on raamat, mis viib sind ja sinu väikeseid seiklejaid põnevale teekonnale läbi looduslike imede, kus saate kohtuda kõige armsamate loomalastega. Autor on kokku kogunud hulga kleebiseid, mis muudavad õppimise lõbusaks ja interaktiivseks.

Kas oled valmis oma lapse loovust ja teadmisi loomadest arendama? See kleebiseraamat on loodud selleks, et pakkuda harivat meelelahutust, mis ühendab värvimise rõõmu ja kleebiste paigutamise põnevust. Iga lehekülg on täis värvimist ootavaid pilte, mida saab kaunistada ja elustada kaasasolevate kleebistega.

Kasuta "Armsad Loomalapsed: Minu Kleebisud" raamatut, et tutvustada oma lapsele loomade mitmekesist maailma. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos, arendades samal ajal lapse peenmotoorikat ja värvitaju. Raamat on ideaalne kingitus igale uudishimulikule lapsele, kes armastab loomi ja meisterdamist.

Ära jäta kasutamata võimalust rikastada oma lapse päeva hariva ja lõbusa tegevusega. Haara "Armsad Loomalapsed: Minu Kleebisud" ja sukelduge koos loomade imelisse maailma!