ARMSAD MÄNGUASJAD. KLEEBI, LOE JA VÄRVI

ARMSAD MÄNGUASJAD. KLEEBI, LOE JA VÄRVI

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.30€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Avasta värvikirev maailm, kus mänguasjad ärkavad ellu! "Armsad mänguasjad: kleebi, loe ja värvi" on raamat, mis pakub Sinu lapsele rõõmu ja loovustunde. See pole pelgalt värviraamat – see on seiklus, kus iga lehekülg on täis rõõmsaid riime ja kleepse, mis ootavad avastamist.

Kujutle, kuidas Sinu laps sukeldub fantaasiarikkasse mänguasjade maailma, kus ta saab ise olla looja – kleebib, värvib ja loeb. Iga mänguasi raamatus on justkui uus sõber, kes jutustab oma lugu läbi lõbusate salmide.

Oluline märkus: see raamat on mõeldud lastele alates kolmandast eluaastast, kuna sisaldab väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud väikelastele. Seega, kui Sinu pere pisemad on uudishimulikud ja armastavad uurida maailma kätega, siis palun jälgige neid, et vältida lämbumisohtu.

"Armsad mänguasjad: kleebi, loe ja värvi" on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, aidates arendada tema peenmotoorikat, lugemisoskust ja värvitaju. See raamat ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid on ka hariv – täiuslik kombinatsioon lõbusast ja õpetlikust tegevusest teie lapsele.