ÄRNI TÖÖKODA. PAPPRAAMAT

ÄRNI TÖÖKODA. PAPPRAAMAT

Autor: Martin Sodomka

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevasse maailma, kus väike rott Ärni näitab, et suured unistused ja väikesed käpad võivad luua imesid? "Ärni Töökoda: Papp-raamat" on Martin Sodomka looming, mis viib sind ja sinu pisikesi seiklejaid avastusretkele läbi Ärni imelise töökoja.

See raamat on ideaalne sissejuhatus noortele lugejatele tehnika imelisse maailma. Ärni, see nutikas rott, on koos oma sõpradega valmis pannud midagi uskumatut – oma kätega ehitatud sõidukid, alates autost kuni mootorrattani. Raamat pakub võimalust piiluda tema töökoja riiulitele ja sahtlitesse, kus peituvad kõikvõimalikud tööriistad, mille nimetused saavad varsti ka sinule tuttavaks.

Kompaktse suuruse ja lihtsa tekstiga "Ärni Töökoda" on kujundatud just väikelastele, pakkudes neile mugavat ja käepärast lugemiskogemust. Trükitähtedes esitatud sisu teeb lugemise ja õppimise lihtsaks ning lõbusaks, aidates kaasa lugemisoskuse arengule.

Kui sinu laps on uudishimulik ja armastab avastada, kuidas asjad töötavad, siis on see raamat justkui loodud tema jaoks. Lase oma lapse kujutlusvõimel lennata koos Ärni ja tema sõpradega, õppides samal ajal tundma tööriistu, mis on igas töökojas asendamatud.

"Ärni Töökoda: Papp-raamat" ei ole lihtsalt raamat – see on värav teadmiste maailma, mis on täis põnevust ja õppimisrõõmu. Avasta koos lapsega, millised seiklused ootavad teid Ärni töökojas!