Arva ära, kes elavad metsas?

Arva ära, kes elavad metsas?

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline salapärane elu võib peituda metsa sügavuses? Matt Wolfi põnev pappraamat "Arva ära, kes elavad metsas?" viib sind ja sinu lapsi avastusretkele läbi metsa, kus iga lehekülg on nagu väike seiklus.

Kujutle, et avad värvikirevaid luukesi ja igaühe taga on varjul uus metsaelanik oma igapäevatoimetustega. See raamat ei ole lihtsalt lugemiseks, vaid ka mängimiseks ja õppimiseks. Näiteks, kas sa teadsid, et oravad koguvad talveks pähkleid ja tammetõrusid? Või et siilid armastavad vaarikaid?

Matt Wolfi loodud maailm on täis üllatusi – kopra urg on justkui salapärane koobas ja kalad, keda päris jões võib-olla ei õnnestugi näha, ujuvad siin raamatus ringi justkui käeulatuses.

Ent olgu mainitud, et kuigi see raamat on põnev ja kaasahaarav, sisaldab see väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Seega, kui sinu pere noorimad on veel väikesed, veendu, et nad uuriksid metsaelu turvaliselt sinu järelvalve all.

"Arva ära, kes elavad metsas?" on ideaalne kaaslane igale uudishimulikule lapsele, kes soovib metsaelanike kohta rohkem teada saada. See on raamat, mis ei valmista pettumust ja pakub rõõmu nii väikestele kui ka suurtele loodusesõpradele.