Arva ära, kes elavad talus?

Arva ära, kes elavad talus?

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline elu peitub talu värvikate väravate ja uste taga? Matt Wolfi loodud raamat "Arva ära, kes elavad talus?" viib sind ja sinu pisikesi uudishimulikke avastajaid põnevale rännakule maalähedasse maailma, kus iga nurga taga võib peituda midagi üllatavat ja õpetlikku.

Kujutle end astumas läbi lilla aiavärava või piilumas sisse majja, mille seinad meenutavad võrku. Mis võiks olla selle ukse taga, millel ripub kummaline rauast tagurpidi U? Ja miks just hobused seal oma kodu leiavad? Need on vaid mõned küsimused, millele see interaktiivne pappraamat vastuseid pakub.

Ent see pole lihtsalt raamat taluelust – see on ka mänguline uurimisretk. Lapsed saavad ise luukide abil avastada, mis toimub maa all, kus peituvad kartulid ja porgandid. Kas nad tunnevad end seal üksikuna või on neil hoopis oma salajane elu?

"Arva ära, kes elavad talus?" on rohkem kui lihtsalt loetav lugu; see on kaasahaarav kogemus, mis arendab laste peenmotoorikat ja uudishimu. Raamat on suurepärane kaaslane igale lapsele, kes armastab avastada ja õppida läbi mängu.

Pane tähele, et kuigi see raamat on lõbus ja hariv, sisaldab see väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Seega on soovitatav jälgida, et pisemad põnnid seda raamatut vanema järelevalve all uuriksid.

Avasta koos oma lapsega, millised saladused ja eluviisid peituvad talu südames. "Arva ära, kes elavad talus?" ootab sind, et avada uksi teadmiste ja fantaasia maailma.