ARVA ÄRA! LOOMAD

ARVA ÄRA! LOOMAD

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.80€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas oled valmis avastama loomade põnevat maailma mängulise ja hariva lähenemisega? "Arva ära! Loomad" on raamat, mis viib sind avastusretkele läbi loomariigi, pakkudes samal ajal lõbusat ja kaasahaaravat õppimiskogemust. See raamat on suurepärane vahend, et tutvustada noortele lugejatele loomade käitumist ja eluviise.

Miks kasutavad teod liikumiseks lima? Või miks armastavad sead end poris jahutada? Need on vaid mõned küsimused, millele "Arva ära! Loomad" vastuseid pakub. Iga küsimuse juures on kolm vastusevarianti, esitatud nii sõnas kui pildis, mis teeb raamatu sobivaks ka noorematele lastele, kes alles alustavad oma teekonda looduse tundmaõppimisel.

Selle raamatu abil saad korraldada põnevaid loomaviktoriine või mängida sõprade ja perega teadmistemänge, mis on mitte ainult lõbusad, vaid ka õpetlikud. "Arva ära! Loomad" on suurepärane vahend, et äratada lastes huvi loomade ja nende elukeskkondade vastu, arendades samal ajal nende vaatlusoskust ja loogilist mõtlemist.

Kui oled uudishimulik looduse ja selle elanike vastu, siis see raamat on just sinule. Avasta loomade imeline maailm ja laienda oma teadmisi mängulisel viisil "Arva ära! Loomad" lehekülgedel.