Arva ära! Sõidukid

Arva ära! Sõidukid

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas oled valmis avastama sõidukite kirju maailma? "Arva ära! Sõidukid" on põnev ja värvikirev raamat, mis viib sind avastusretkele erinevate transpordivahendite juurde. See interaktiivne klapiraamat pakub rõõmu ja teadmisi nii väikestele kui ka suurtele sõidukisõpradele.

Kujutle, et avad raamatu ja sinu ees avaneb seiklus läbi õhu, maa ja vee. Iga lehekülg on justkui väike aaretejaht, kus saad uudistada seitset salapärast klappi. Mis võiks olla nende taga? Võib-olla peidab end seal kiire sportauto, lõbus vesijalgratas või isegi võimas rakett, mis on valmis kosmosesse tõusma!

"Arva ära! Sõidukid" on suurepärane viis, kuidas tutvustada lapsi erinevate sõidukitega. Raamat on loodud selleks, et äratada pisikestes lugejates uudishimu ja innustada neid õppima läbi mängu. Iga klapi all ootab sind uus üllatus, mis paneb sinu teadmised proovile ja pakub samal ajal lõbu.

Kas oled valmis oma teadmisi proovile panema ja avastama, millised põnevad sõidukid peituvad klapiraamatu lehekülgedel? Hangi endale "Arva ära! Sõidukid" ja sukeldu koos lapsega värviküllasesse sõidukite maailma, mis pakub avastamisrõõmu iga klapi all.