ARVUMAJAD LAHUTAMINE A4

ARVUMAJAD LAHUTAMINE A4

Kirjastus: EOMAP KIRJASTUS

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2000 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.59€
Osta
Avasta matemaatika põnev maailm koos "Arvumajad Lahutamine A4" lamineeritud plakatiga, mis on suurepärane vahend igale õppurile, kes soovib lahutamise põhitõdesid selgeks saada. See visuaalselt haarav ja vastupidav õppevahend aitab sul mõista lahutamise protsessi lihtsal ja mängulisel viisil, muutes õppimise lõbusaks.

Kui oled vanem, õpetaja või lihtsalt keegi, kes tahab toetada lapse matemaatilist arengut, siis "Arvumajad Lahutamine A4" on ideaalne valik. See plakat on disainitud nii, et see köidaks tähelepanu ja teeks õppimise visuaalselt nauditavaks. Lamineeritud pind tagab, et plakat on vastupidav ja kauakestev, mistõttu saab seda kasutada ikka ja jälle.

Kasutades seda plakatit, saad sa tutvuda lahutamise baaskontseptsioonidega, mis on esitatud selgelt ja arusaadavalt. See on suurepärane ressurss, mis toetab matemaatika õppimist kodus või klassiruumis, pakkudes visuaalset tuge ja aidates kinnistada olulisi matemaatilisi oskusi.

"Arvumajad Lahutamine A4" ei ole lihtsalt õppevahend, see on investeering sinu või sinu lapse haridusteele, pakkudes kindlat vundamenti matemaatikaoskuste arendamiseks. Hangi endale see plakat ja tee esimene samm matemaatika maailmas edukaks navigeerimiseks.