ARVUMAJAD LIITMINE A4

ARVUMAJAD LIITMINE A4

Kirjastus: EOMAP KIRJASTUS

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2000 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.59€
Osta
Kas otsid huvitavat ja harivat viisi, kuidas tutvustada oma lapsele arvude maailma? "Arvumajad Liitmine A4" on lamineeritud plakat, mis on loodud just selleks otstarbeks. See on visuaalselt köitev ja praktiline töövahend, mis aitab lastel mänguliselt ja efektiivselt õppida liitmist.

Plakatil on kujutatud arvumaju, mis on suurepärane vahend arvude kombineerimise ja liitmistehte mõistmiseks. Iga maja esindab ühte arvu ning aitab lapsel visuaalselt seostada numbreid ja nende summasid. Lamineeritud pind tagab plakati pikaealisuse ja vastupidavuse – seda saab kasutada nii kodus kui ka klassiruumis, ja see peab vastu ka aktiivsemale kasutamisele.

"Arvumajad Liitmine A4" on suurepärane abivahend vanematele ja õpetajatele, kes soovivad arendada laste arvutamisoskusi lõbusal ja kaasahaaraval viisil. See on lihtne ja selge tööriist, mis toetab laste matemaatilist arengut ja aitab neil omandada vajalikke oskusi kooliks ettevalmistumisel.

Kui soovid oma lapsele pakkuda harivat ja meeldejäävat õpikogemust, siis "Arvumajad Liitmine A4" on just see, mida vajad. See on investeering teie lapse haridusse, mis toob rõõmu ja teadmisi veel pikaks ajaks.