Arvuta ja nuputa. Matemaatikaülesanded

Arvuta ja nuputa. Matemaatikaülesanded

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled valmis oma matemaatilisi oskusi proovile panema? "Arvuta ja nuputa. Matemaatikaülesanded" on raamat, mis pakub sulle selleks suurepärase võimaluse. See vihik on täis 90 köitvat ülesannet, mis panevad su ajurakud tööle ja pakuvad meelelahutust igas vanuses numbrite sõpradele.

Kujutle hetkeks, et oled detektiiv, kelle ülesandeks on lahendada numbrilisi mõistatusi. Raamatus ootavad sind ees väljakutsed, kus pead avastama peidetud arvude mustreid, ühendama eraldiseisvad osad loogiliseks tervikuks, ning lähenema liitmisele ja lahutamisele nutikalt ja loovalt.

Eriti paeluvad on ülesanded, mis nõuavad ruumilist mõtlemist, näiteks ülaltvaadete ja pinnalaotuste analüüsimine. Need harjutused aitavad sul arendada oma ruumilist taju ja võimet mõista keerukaid kujundeid ja nende omavahelisi suhteid.

Raamat "Arvuta ja nuputa. Matemaatikaülesanded" on suurepärane vahend nii õpilastele, kes soovivad oma matemaatikaoskusi parandada, kui ka täiskasvanutele, kes tahavad oma aju treenida ja nautida arvude maailma ilu. See on ideaalne kaaslane pikkadeks õhtuteks või vihmaste päevade ajaveetmiseks, pakkudes samas harivat ajaviidet.

Kas oled valmis sukelduma numbrite maagilisse maailma ja avastama matemaatika võlu läbi mängu ja loogika? Haara kinni võimalusest ja lase "Arvuta ja nuputa. Matemaatikaülesanded" vihikul endale meeldivaid väljakutseid pakkuda. Sinu matemaatiline teekond algab siit!