ARVUTIKURSUS. MS WORD

ARVUTIKURSUS. MS WORD

Autor: Tiit Tilk

Kirjastus: TIIT TILK

Kategooria: Arvutid ja programmeerimine
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete kunagi tundnud, et dokumentide koostamine ja vormistamine võib olla keeruline? Tiit Tilga "Arvutikursus. MS Word" on justkui teie isiklik teejuht, mis aitab teil MS Wordi võimalusi täiel määral ära kasutada. See pole pelgalt tavaline raamat, vaid pigem praktiline juhend, mis on loodud selleks, et muuta õppimine lihtsaks ja nauditavaks.

Autor on kogunud kokku kõige olulisemad teemad, mis põhinevad reaalsetel kogemustel ja kursustel õpetatul. Alates MS Office'i erinevatest versioonidest ja nende soetamise soovitustest kuni teksti paigutamise levinud vigade ja nende vältimiseni, on iga teema hoolikalt valitud ja selgitatud.

Saate teada, kuidas luua silmapaistvaid tabelpaigutusi, kasutada veebipõhist tasuta MS Office'i ning kiirendada oma tööd kiirklahvide abil. Lisaks avastate, kuidas teha kopeerimistoiminguid nii, et tekst jääks puhtaks ja vorminguta, ning kuidas vormistada pikki kirjatöid, kasutades erinevaid laade.

Tiit Tilk ei jäta tähelepanuta ka visuaalseid elemente, selgitades, kuidas lisada jooniseid, pilte ja fotosid teksti. Samuti tutvustab ta läbivaatuse ja kommenteerimise tööriistu, viitamise põhitõdesid ning MS Wordi dokumentide põhju ehk malle.

Raamatu viimastes peatükkides käsitletakse piltide paigutamist, tekstikasti kasutamist, veergude loomist ja jaotiste määramist, et teie dokumendid oleksid mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka visuaalselt köitvad.

"Arvutikursus. MS Word" on ideaalne abiline nii algajatele kui ka edasijõudnutele, kes soovivad oma dokumentide kujundamise oskusi viia järgmisele tasemele. Selle raamatu abil muutub MS Wordi kasutamine selgeks ja arusaadavaks, võimaldades teil oma tööd tõhusamalt teha. Kas olete valmis avastama MS Wordi täielikku potentsiaali?