ARVUTIKURSUS WINDOWS 7

ARVUTIKURSUS WINDOWS 7

Autor: Tiit Tilk

Kategooria: Arvutid ja programmeerimine
2010 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kui oled huvitatud arvuti kasutamisest ja soovid omandada praktilisi oskusi, siis "Arvutikursus Windows 7" autorilt Tiit Tilk on just see, mida vajad. See raamat ei ole lihtsalt teoreetiline ülevaade, vaid praktiline teejuht, mis aitab sul astuda samm-sammult läbi Windows 7 operatsioonisüsteemi võimaluste.

Tiit Tilk, kes on kogenud täiskasvanute koolitaja, on loonud teose, mis ei keskendu ainult arvuti kasutamise põhioskustele, vaid ka sellele, kuidas neid oskusi igapäevaelus rakendada. Raamat on rikastatud värviliste ekraanipiltidega, mis muudavad õpetused visuaalselt haaravaks ning lihtsustavad õppimist. Selged nooled tekstis toimivad pilgujuhtidena, aidates sul liikuda läbi juhiste ilma segadusse sattumata.

Tiit Tilk on alates 1999. aastast kirjutanud üheksa arvutiõpikut ja nüüd on kümnendik neist sinu käeulatuses. Arvutitarkvara areneb pidevalt ning toob endaga kaasa uusi ja põnevaid võimalusi. Selleks, et püsida kursis ja olla edukas infoühiskonnas, on oluline pidevalt õppida ja end täiendada.

"Arvutikursus Windows 7" on suurepärane vahend, et kindlustada oma teadmised ja oskused, mis on vajalikud tänapäeva tehnoloogiarikkas maailmas toimetulekuks. Olgu su eesmärgiks tööalane areng või isiklik huvi arvutite vastu, see raamat on sinu teejuhiks Windows 7 maailmas.