Asenduspeika

Asenduspeika

Autor: Kasie West

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Noortele
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
23.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
25.95€ / 24.65€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kui kaugele võiksid minna, et päästa oma mainet? Kasie Westi "Asenduspeika" on lugu Gia Montgomery'st, kes seisab silmitsi just sellise dilemmaga. Kui tema poiss-sõber Bradley jätab ta keskkooli lõpupidu eelõhtul maha, otsustab Gia võtta ette julge sammu – paluda võõral noormehel, kes juhtub olema läheduses, asendada Bradley't ja teeselda tema kallimat.

See on lugu, mis keerleb ümber kahe tunni kestva etenduse, mis ei nõua pikemaajalisi kohustusi, vaid vaid mõnda valget valet. Ent Gia ei osanud aimata, et see spontaanne otsus käivitab sündmuste ahela, mis paneb proovile nii tema sõprussuhted kui ka südameasjad. Pärast balliõhtut ei suuda Gia unustada oma võluvat asenduspeikat, kuid kas on võimalik ehitada midagi päriselt, alustades valega?

Kasie West on tuntud oma terava tähelepanuvõime ja südantsoojendava romantika poolest. "Asenduspeika" ei ole erand – see on lugu, mis uurib armastuse, sõpruse ja eneseavastamise keerdkäike. Kui oled valmis sukelduma ühe tüdruku ootamatusse teekonda, mis võib viia teda nii tõelise armastuse kui ka eneseleidmiseni, siis on see raamat just sinu jaoks. Kasie Westi sulejooks on kahtlemata võluv ja hoiab sind lehekülgede küljes kuni viimase reani.