Asjad, mida iga taimetoitlane teadma peaks

Asjad, mida iga taimetoitlane teadma peaks

Autor: Kathrine Mcguire

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Toitumine
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
14.95€ / 14.20€
Osta
Tere tulemast taimetoitluse põnevasse maailma! Oled astunud sammu, mis võib muuta sinu elu ja maailma paremaks. Olgu sinu valiku taga tervislikud kaalutlused, armastus loomade vastu või soov elada keskkonnasõbralikumalt, tead, et oled osa suurest kogukonnast, kus miljonid inimesed jagavad sinuga sarnaseid väärtusi.

Kui tunned end pisut kadununa, mõeldes, kuidas oma uut elustiili praktikas rakendada, siis Kathrine Mcguire'i "Asjad, mida iga taimetoitlane teadma peaks" on just see, mida vajad. See raamat on tõeline teejuht algajale taimetoitlasele, kes soovib õppida, kuidas tervislikult ja maitsvalt toituda, ilma liha kasutamata.

Avasta, kuidas varustada oma kööki taimetoiduks vajalike põhikomponentidega, millised on lihtsad ja toitvad retseptid ning kuidas leida oma koht ühiskonnas, kus lihatoidud on sageli normiks. Õpi täitma oma kõhtu maitsvate ja rahuldust pakkuvate toitudega, avasta uusi maitseid ja koostisosi, mis toovad sinu toidulauale värskust ja mitmekesisust. See raamat aitab sul hoolitseda oma tervise eest ja pakub rõõmu teadmisest, et elad kooskõlas oma väärtustega.

Ära muretse liigselt, et pead kõike "õigesti" tegema. Tähtis on keskenduda positiivsetele valikutele, mida sa enda ja oma keha heaks teed. Raamatust saadud teadmised ja nõuanded aitavad sul nautida oma teekonda taimetoitluse maailmas.

Alustame koos avastusretke taimetoitluse imelisse maailma!