Astilbed

Astilbed

Autor: Heli Russak,Krista Kukk

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
30.50€
Osta
Apollo
32.95€ / 31.30€
Osta
Kui armastad aias ilu luua ja oled lummatud erilistest taimedest, siis võib "Astilbed" olla just see teos, mis Sinu rohenäppude südame kiiremini põksuma paneb. Autorid Heli Russak ja Krista Kukk on kokku pannud tõelise meistriteose, mis on pühendatud ühele erakordselt kaunile taimeperekonnale – astilbele.

"Astilbed" ei ole lihtsalt taimeraamat, see on armastuskiri loodusele, mis avab ukse astilbede imelisse maailma. Selle lehtedel laotub Sinu ette astilbete pitsiliste lehtede ja kohevate õisikute võlumaailm, mis kesksuvisel ajal aias tõeliseks pilgupüüdjaks saavad. Raamatust leiad põhjaliku ülevaate astilbete botaanikast, ajaloost ja erinevatest sortidest, mis on kirjutatud nii, et igaüks – olgu ta alles aiahuviline või juba kogenud aednik – leiab sealt midagi uut ja huvitavat.

Autorid on enda aastatepikkuse kogemuse astilbede kasvatamisel ja hooldamisel muutnud praktilisteks nõuanneteks, mida on lihtne järgida. Nad juhatavad Sind läbi kõikide vajalike sammude, et saaksid oma aias astilbede ilu täiel rinnal nautida. Lisaks teksti rikkusele on raamatus kasutatud kauneid fotosid, mis on suurepäraseks inspiratsiooniallikaks ja aitavad Sul luua visiooni oma unistuste aiast.

Astilbed võivad olla tõelised südametemurdjad ja "Astilbed" raamat aitab Sul mõista, kuidas need kaunid taimed võivad Sinu aeda ja hinge sügavale pugeda. Kui oled valmis avastama astilbete võlu ja soovid oma aeda tuua killukese sellest hingematvast ilust, siis haarab see raamat Sind kaasa ja ei lase enne lahti, kui oled leidnud oma lemmiksortide nimekirja veel ühe kauni lisanduse.