Atlantis abajas

Atlantis abajas

Autor: Katrin Johanson

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Apollo
3.19€
Osta
"Atlantis abajas" on Katrin Johansoni sügavalt inimlik teos, mis heidab valgust kahe erakordse tegelase – Rene ja Martini – keerulisele suhtele. Rene, kes lapsepõlves oli mõistatuslikult andekas, kuid samas ka kiuslik ja arusaamatu, on nüüdseks tõusnud IT-maailma tippu. Martin, koolipsühholoog, kes kunagi ei näidanud välja huvi Rene vastu, on aga langenud alkoholismi küüsi.

See romaan on loo jutustamise meistriklass, kus autor liigub oskuslikult erinevate tegelaste perspektiivide vahel, luues nii mitmekihilise ja kaasahaarava narratiivi. Johansoni võime süveneda oma tegelaskujude sisemaailma ja tuua esile nende keerukad emotsioonid teeb "Atlantis abajas" eriliseks lugemiskogemuseks.

Kui Rene otsustab aidata Martinil taas jalule tõusta, tekib nende vahel keeruline suhe, kus sõprus ja põlgus on omavahel põimunud. Rene suhe vanema naise Reesiga lisab loole veelgi sügavust ja keerukust, avades uusi perspektiive üksindusele ja eneseleidmisele.

Katrin Johansoni teos ei ole lihtsalt romaan, see on peegeldus inimhingede varjatud nurkadest ja võitlusest eneseaktsepteerimise nimel. Kui oled lugenud ja armastanud Johansoni debüütromaani "Läbikäidavad toad", siis "Atlantis abajas" pakub sulle samasugust kirjanduslikku naudingut, süvenedes veelgi sügavamale inimhinge keerdkäikudesse.

Kas otsid raamatut, mis kõnetaks sind isiklikul tasandil ja pakuks intellektuaalset väljakutset? "Atlantis abajas" on valik, mis võib sind üllatada oma psühholoogilise teravuse ja emotsionaalse sügavusega.