ATLANTISE MÜÜT

ATLANTISE MÜÜT

Autor: Nikolai Roerich

Kirjastus: EESTI ROERICHI SELTS

Kategooria: Kultuurilugu
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.49€
Osta
Nikolai Roerichi raamat "Atlantise müüt" on teos, mis kõnetab sügavalt neid, kes usuvad, et muinasjutud peidavad endas tõde ja jõudu. Autor väidab, et muinaslood ei ole lihtsalt meelelahutus, vaid need on vahendid, mis aitavad igapäevaelu raskustes vastu pidada ja lootust hoida. Roerich kutsub lugejat mõistma, et ilu ja kunst on inimkonna jaoks hädavajalikud, mitte pelgalt luksuskaubad. Ta rõhutab, et isegi kõige karmimad ja pragmaatilisemad inimesed ei suuda eitada kunsti mõjuvõimu, mis suudab neid liigutada ja inspireerida.

Roerichi sõnul on ilu mitte ainult hingepalsam, vaid ka edu ja saavutuste allikas. See raamat ei ole pelgalt lugemine, vaid kogemus, mis võib muuta sinu arusaama elust ja selle võimalustest. "Atlantise müüt" on kirjutatud neile, kes otsivad tõde ja ilu ning on valmis avastama, kuidas need mõisted võivad meie igapäevast elu rikastada ja muuta.

Kui sind huvitab, kuidas muinasjutud ja kunst võivad mõjutada sinu elu ning kuidas need võivad aidata sul seista tõe eest, siis "Atlantise müüt" on raamat, mille peaksid kindlasti oma lugemisnimekirja lisama. See on teos, mis ei paku mitte ainult sügavat mõtisklust, vaid ka inspiratsiooni ja uut perspektiivi, mis võib sinu maailmavaadet igaveseks muuta.