Aurelia tee

Aurelia tee

Autor: Siiri Laidla

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
24.95€ / 23.70€
Osta
Kas oled valmis sukelduma südamlikku ja elujaatavasse lugusse, mis räägib naisest, kes seisab silmitsi oma elu teise peatükiga? "Aurelia tee" on Siiri Laidla sulest pärit romaan, mis viib sind rännakule koos peategelasega, kes on jõudnud elus punkti, kus tuleb silmitsi seista mineviku varjudega.

Raamatu keskmes on naine, kes on elanud pikalt linnas, kuid nüüd, viiekümneselt, leiab end taas kodukülas, kus lapsepõlv möödus. See on lugu ühest katsumusterohkest naasmisest, mis paneb proovile tema võime kohaneda ja leida oma koht maailmas, mis tundub korraga nii tuttav kui ka võõras.

Aurelia avastab, et elu ei ole pelgalt mustvalge, vaid täis erinevaid toone ja võimalusi. Kohtudes alevis elavate värvikate karakteritega, hakkab ta mõistma, et igaüks neist kannab oma lugu ja et andestamine ning armastus võivad tuua leevendust ka kõige sügavamale valule.

Siiri Laidla, kes on tuntud oma mitmekülgse kirjutamisstiili poolest, alustas oma kirjanikukarjääri 2006. aastal. Ta on kirjutanud nii lastele ja noortele kui ka täiskasvanutele, käsitledes oma teostes tihti inimsuhete keerukust, armastuse ja vihkamise peenjooni ning elu tõusude ja mõõnade dünaamikat.

Kui oled huvitatud lugudest, mis kõnelevad elu keerdkäikudest ja inimhingede sügavustest, on "Aurelia tee" just see raamat, mida sa vajad. See on lugu, mis kinnitab, et elu ei lõpe viiekümneselt, vaid võib just siis uue hoo sisse saada. Avasta koos Aureliaga, kuidas leppida minevikuga ja kuidas leida rõõmu igas päevas, sest nagu elu ise, on ka see lugu täis nii pisaraid kui naeru, kaotust ja leidmist, hüvastijätte ja uusi algusi.