Autod 2. Nuputamist ABC

Autod 2. Nuputamist ABC

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Lase oma fantaasia vabaks ja liitu võidusõiduässa Pikne McQueeni ning tema lustlike kaaslastega nende põnevas seikluses! "Autod 2. Nuputamist ABC" on raamat, mis on loodud just sinu jaoks, et pakkuda nii lõbu kui ka õppimisrõõmu. Disney poolt loodud see interaktiivne teos kutsub sind avastama tähtede maailma uudsel ja kaasahaaraval moel.

Raamatus "Autod 2. Nuputamist ABC" on sinu ees mitmekülgne tegevuste valik. Sa ei õpi mitte ainult tähestikku, vaid saad ka oma käega kirjutamist harjutada. Tähtede kirjutamine muutub lustlikuks tegevuseks, kui saad seda teha koos armastatud tegelastega. Lisaks ootavad sind raamatus põnevad tähemõistatused, mis panevad proovile sinu oskused tähed sõnadeks seada, ning sõnamõistatused, mis aitavad sul uusi sõnu õppida ja olemasolevaid teadmisi kinnistada.

Kuid see pole veel kõik! Raamatuga kaasnevad vahvad kleepsud, mis muudavad õppimise veelgi lõbusamaks. Kleepsude abil saad oma tööd kaunistada ja tehtud ülesannete üle uhkust tunda.

"Autod 2. Nuputamist ABC" on suurepärane valik, kui soovid oma lapsele pakkuda hariduslikku meelelahutust. See on raamat, mis ühendab endas nii Disney võlumaailma kui ka harivad tegevused, et toetada lapse arengut ja teadmiste kasvu. Soovin sulle mõnusat veerimist ja avastamisrõõmu koos Pikne McQueeni ja tema sõpradega!