AUTOD. NUPUTAMISRAAMAT. KAASAS KLEEPSUD

AUTOD. NUPUTAMISRAAMAT. KAASAS KLEEPSUD

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Kas oled valmis koos äikesekiire Pikne McQueeniga võidusõiduradadele tormama? "Autod. Nuputamisraamat. Kaasas kleebisud" on sinu võimalus sukelduda Disney võluvasse maailma, kus seiklused ei lõppe kunagi. See raamat on suurepärane võimalus arendada oma loovust ja käelist osavust, lisades värvikirevaid detaile armastatud tegelastele.

Sina saad olla kunstnik, kes toob mustvalged leheküljed ellu, kasutades raamatuga kaasas olevaid kleebisuid ja oma lemmikvärvipliiatseid. Kujutlusvõime lendab kõrgustesse, kui saad osa Pikne McQueeni ja tema sõprade põnevatest seiklustest. See raamat pakub meelelahutust pikaks ajaks, olgu siis vihmasel pärastlõunal või reisil olles.

Ent oluline on meeles pidada, et see raamat sisaldab väikeseid osi, mis ei ole sobilikud alla kolmeaastastele lastele, kuna need võivad põhjustada lämbumisohtu. Seega, kui sinu peres on pisikesi, veendu, et nad mängiksid kleebisudega ainult täiskasvanu järelevalve all.

Avasta Pikne McQueeni maailm ja lase oma fantaasial lennata "Autod. Nuputamisraamat. Kaasas kleebisud" lehekülgedel. Sinu seiklused ootavad!