Autod. Nuputamisraamat

Autod. Nuputamisraamat

Autor: Disney-Pixar

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Avasta kihutamise maailma koos armastatud võidusõitja Pikne McQueeniga raamatus "Autod. Nuputamisraamat", mis pärineb Disney-Pixari loomingulisest töökojast. See interaktiivne teos kutsub sind osalema meistritiitli kaitsmises, kus iga lehekülg on täis põnevust ja väljakutseid.

Kas oled valmis võtma vastu väljakutse ja aitama Pikne McQueenil säilitada oma meistritiitlit? Sinu osavust ja nutikust proovile panevad mitmed mängulised tegevused. Navigeeri läbi keerukate labürintide, mis testivad sinu orienteerumisoskust ja kiirust. Peatu hetkeks ka Guido ja Luigi juures, et saada osa nende kirevast autotöökoja atmosfäärist.

Võta oma värvimisvahendid ja anna elu Pikse suurele rivaalile, Jackson Tormile, kes ootab sinu kunstnikukätt, et särada lehekülgedel täies hiilguses. Kuid see pole veel kõik – raamat pakub sulle mitmeid teisi tegevusi, mis panevad proovile sinu loovuse ja probleemilahendamise oskused.

"Autod. Nuputamisraamat" on suurepärane viis veeta aega, arendades samal ajal käelist osavust ja mõtlemisvõimet. See on ideaalne kaaslane nii kodus kui ka pikemal reisil, pakkudes meelelahutust tundideks. Saa osa Disney-Pixari võlumaailmast ja aita oma lemmikkangelasel võidutseda!