Autod. Teedel

Autod. Teedel

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas oled valmis seikluseks koos armastatud tegelastega Pikne McQueeni ja Matu'ga? "Autod. Teedel" on Disney poolt loodud lugu, mis viib sind kahe erakordse sõbra rännakule, kus iga kilomeeter on täis põnevust ja avastamisrõõmu.

Selle raamatu lehekülgedel saad sa osa nende vahvatest seiklustest. Kujutle end soolaväljadele, kus Matu paneb proovile oma kiirusepiirid, tuhisedes mööda laiu valgeid välju, kus iga tera peegeldab päikesevalgust ja kiirus tundub olevat ainus eksisteeriv mõõde. Seejärel liigute edasi sügavasse metsa, kus loodus on müstiline ja koduks lugematutele legendidele. Seal otsivad Pikne ja Matu üht kohalikku legendi – salapärast mäekolli, kes on pannud proovile nii mõnegi julge ränduri.

"Autod. Teedel" ei ole lihtsalt lugu, see on kutse seiklusele, mis pakub rõõmu nii väikestele kui ka suurtele lugejatele. Raamat, mis on täis värvikaid illustratsioone ja meeldejäävaid tegelasi, toob sinu ette põnevuse, sõpruse ja eneseületamise loo.

Kui oled Disney "Autode" filmisarja fänn või armastad lugusid, kus sõprus ja seiklus käivad käsikäes, siis on see raamat just sulle. Avasta koos Pikne ja Matu'ga, mida tähendab tõeline kiirus ja seiklus ning koge, kuidas iga uus teekond võib olla sama põnev kui esimene.

Võta aega, et sukelduda "Autod. Teedel" maailma ja lase oma kujutlusvõimel lennata koos Disney võluga, mis on loonud lugematu hulga ajatuid lugusid. Kas oled valmis avastama, mis peitub soolaväljade kiiruse ja metsa müstiliste legendide taga? Haara raamat ja liitu Pikne ja Matu'ga nende unustamatul teekonnal!