Autod. Värvimisraamat

Autod. Värvimisraamat

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta värvimise rõõmud koos Disney maailma kõige vingemate neljarattalistega! "Autod: Värvimisraamat" viib sind põnevale seiklusele, kus saad anda elu oma lemmiktegelastele otse armastatud "Autode" filmisarjast. See raamat on täis lõbusaid lehekülgi, mida saad ise värvida ja kujundada, tuues ekraanilt tuttavad sõidukid otse oma kodu turvalisse keskkonda.

Kuid see pole lihtsalt tavaline värvimisraamat – see on varustatud ka ägedate kleepsudega, mis muudavad kogemuse veelgi kaasahaaravamaks. Kujutle, kuidas saad oma lemmikkangelastele lisada isikupäraseid detaile või kaunistada oma toa seinu nende värvikirevate kleepsudega.

Kas oled valmis sukelduma Radiator Springsi värviküllasesse maailma? Võta kätte oma värvilised pliiatsid ja lase fantaasial lennata! "Autod: Värvimisraamat" pakub sulle tunde meelelahutust ja loovuse väljendamist. See on ideaalne kingitus igale noorele kunstnikule või Disney "Autode" fännile, kes soovib oma päeva veidi rohkem värvi ja rõõmu tuua.

Ära lase sellel võimalusel lihtsalt mööda sõita. Haara "Autod: Värvimisraamat" ja alusta oma värvikat seiklust koos Lightning McQueeni ja tema sõpradega juba täna!