Autod. Värvimisraamat

Autod. Värvimisraamat

Autor: Disney-Pixar

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis seikluseks, mis paneb su adrenaliini voolama ja loovuse lendama? "Autod: Värvimisraamat" viib sind põnevale teekonnale koos armastatud tegelase Matu ja tema uute salaagentidest sõpradega. Sinu ülesanne on ülimalt tähtis: aidata kangelastel maailma karikavõistlustel kuritegevust ohjeldada.

Kujutle ennast rahvusvaheliseks salaagendiks, kes reisib läbi erinevate maade, et tabada pahalasi ja kaitsta legendaarset võidusõitjat Pikne McQueeni. See raamat ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on sinu võimalus olla osa põnevast spioonilugust.

Sukeldu Matu kõrval tema meeldejäävatesse spiooniseiklustesse, kus iga lehekülg ootab sinu kunstnikukätt. Haara oma lemmikvärvipliiatsid ja kasuta kaasasolevaid kleepse, et muuta iga stseen veelgi elavamaks. Sinu kujutlusvõime on piiritu, ja just sina saad luua värvide ja kleepsude abil oma unikaalse loo.

"Autod: Värvimisraamat" on suurepärane võimalus arendada peenmotoorikat ja värvitaju, pakkudes samal ajal lõbusat ja kaasahaaravat tegevust nii noortele kui ka vanadele fännidele. Ära lase sellel võimalusel käest libiseda – haara oma pliiatsid ja liitu Matu ning tema sõpradega nende heroilisel missioonil!