Autod. Värvimisraamat

Autod. Värvimisraamat

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas olete valmis seikluseks koos armastatud tegelastega, kes on vallutanud laste südamed üle kogu maailma? "Autod. Värvimisraamat", mille on loonud Disney, pakub teile võimalust veeta aega koos võidusõiduässa Pikne McQueeni ja tema sõpradega Radikaribi linnast. See raamat ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on pilet imelisse maailma, kus teie loovus saab sõna otseses mõttes võtta värvid ja tuua ellu filmist tuntud tegelased.

Kujutage ette, kuidas teie lemmikautod ootavad teie puudutust, et saada just teie poolt valitud värvidega elavaks. Võtke oma värvipliiatsid või markerid ja andke neile isikupära, mida ainult teie suudate neile anda. Iga lehekülg on uus võimalus näidata oma kunstilist külge ja nautida aega koos tegelastega, kes on pakkunud rõõmu lugematutele lastele.

"Autod. Värvimisraamat" on suurepärane viis arendada peenmotoorikat ja värvitaju, samuti pakub see rõõmu ja rahulolu oma kätega loodu üle. Raamat sobib suurepäraselt nii väikestele kui ka suurtele fännidele, kes soovivad veeta aega oma lemmiktegelaste seltsis, luues samal ajal midagi kaunist.

Ärge laske sellel võimalusel libiseda käest – haarake oma värvipliiatsid ja sukelduge värviküllasesse maailma, kus teie olete looja. "Autod. Värvimisraamat" ootab teid, et pakkuda tunde lõbusat ja loomingulist tegevust. Kas olete valmis? Siis alustage oma värvimisseiklust juba täna!