Autod. Värvimisraamat

Autod. Värvimisraamat

Autor: Disney-Pixar

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis sukelduma põnevusse ja seiklusse koos armastatud tegelastega? "Autod: Värvimisraamat" viib sind otse tegevuse keskmesse, kus saad aidata Matul ja tema uutel salaagentidest sõpradel päästa legendaarne võidusõitja Pikne McQueen. Sinu ülesandeks on olla osa meeskonnast, mis takistab kuritegevust rahvusvahelistel karikavõistlustel.

Kujutlusvõime ja värvilised pliiatsid käes, saad sa ise jäädvustada ja luua need meeldejäävad hetked, mis defineerivad Matu spiooniseiklust. Ja mis veelgi parem – sa ei pea seda tegema üksi! Raamatuga on kaasas ka kleepsud, mis muudavad sinu värvimiskogemuse veelgi lõbusamaks ja isikupärasemaks.

Võta hetk, et valida välja oma lemmikvärvid ja valmistu sukelduma värviküllasesse maailma, kus iga pintsli- või pliiatsitõmme toob lähemale kangelasliku missiooni täitmise. "Autod: Värvimisraamat" on sinu võimalus olla osa Disney-Pixari loodud imelisest universumist, kus iga lehekülg ootab, et sina sellele elu sisse puhuksid.

Kas oled valmis? Võta kätte oma värvipliiatsid ja asu tegutsema, sest just sina võid olla see, kes aitab Matul ja tema sõpradel päeva päästa!