Avaldatud saladused

Avaldatud saladused

Autor: Agnes Kolga

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Noortele
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
23.50€
Osta
Apollo
24.95€ / 23.70€
Osta
Kas olete kunagi tundnud, et saladused võivad teie elu pea peale pöörata? Agnes Kolga "Avaldatud saladused" on põnev lugu, mis viib teid noore Hanna keerulisse maailma, kus iga avastatud tõde toob kaasa uusi katsumusi.

Hanna on tüdruk, kes seisab silmitsi oma ema varjatud minevikuga, mis on lõpuks päevavalgele toodud. See on lugu, mis jätkub täpselt sealt, kus esimene osa "Jagatud saladused" pooleli jäi. Kui Hanna oli juba harjunud mõttega, et tema elu ei ole enam endine, toob isa versioon sündmustest kaasa uue lootusekiire. Kas on võimalik, et suhted pereringis soojenevad, või on selleks juba liiga hilja?

Ent Hanna elus on veel üks mureallikas – Kevin, kelle käitumine muutub üha talumatumaks. Kuidas mõjutab see Hanna suhet Aleksiga, mis alles hakkab õitsema? Kas on olemas viis, kuidas keerulisest olukorrast välja tulla ja leida tee, mis viib õnneni?

Agnes Kolga on loonud teose, mis ei jäta kedagi külmaks. Tema oskus kirjeldada Hanna tundeid ja mõtteid toob lugeja tegelastele lähemale ning paneb kaasa elama igale nende sammule. Kui otsite raamatut, mis on korraga nii südantsoojendav kui ka närvikõdi tekitav, siis "Avaldatud saladused" on just see, mida vajate.

Kas olete valmis sukelduma Hanna maailma ja avastama, kuidas ta raskuste kiuste oma tee leiab? Haarake oma koopia "Avaldatud saladustest" ja valmistuge unustamatuks lugemiselamuseks.