BAGRATION. MEES, KES ARMASTAS SÕDA

BAGRATION. MEES, KES ARMASTAS SÕDA

Autor: Jüri Kotšinev

Kirjastus: GRENADER GRUPP

Kategooria: Ajaloolised isikud ja elulood
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.30€
Osta
Apollo
4.49€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kes olid need mehed, kes kujundasid sõjanduskunsti ja jätsid oma jälje ajaloo raamatutesse? "Bagration. Mees, kes armastas sõda" on teos, mis viib teid tagasi Vene Impeeriumi sõjanduse kuldaega, kus te saate tutvuda ühe erakordse väejuhi, Pjotr Bagrationi elu ja saavutustega.

Pjotr Bagration, grusiin, kes pärines kuninglikust Bagratiidide dünastiast, tõusis esile kui üks silmapaistvamaid väejuhte 18. sajandi lõpus ja 19. sajandi alguses. Tema sõjaline karjäär viis ta lahinguväljadele üle kogu Euroopa, alates Kaukaasia mäestikest kuni Itaalia roheliste väljadeni, Šveitsi mägedest kuni Ida-Preisimaani.

Autor Jüri Kotšinev on põhjalikult uurinud Bagrationi elu ja tema rolli Venemaa sõjalises ajaloos, pakkudes lugejatele sügavat sukeldumist tolle aja sõjandusstrateegiatesse ja taktikatesse. Bagrationi mentorid, suured väejuhid nagu Aleksandr Suvorov ja Mihhail Kutuzov, mõjutasid tema sõjalist mõtlemist ja juhtimisstiili, mis omakorda aitas tal saavutada märkimisväärseid võite.

Kui olete ajaloo- või sõjandushuviline, siis "Bagration. Mees, kes armastas sõda" on teos, mis ei tohiks teie raamaturiiulil puududa. See on lugu mehest, kes võitles kirglikult oma riigi ja rahva eest, olles samal ajal osa suuremast ajaloolisest mosaiigist, mis kujundas meie maailma tänaseks päevaks. Avastage Pjotr Bagrationi pärandit ja tema panust sõjandusajalukku, mis on põimitud nii isikliku kui ka globaalse mõõtmega.